Halumasin PALAX KS 45S

Palax KS45s on välja töötatud teenusepakkujatele, kes valmistavad küttepuid väga erineva läbimõõduga puutüvedest. Halumasin on varustatud 20″ saeketiga.  Max. palgi läbimõõt 43 cm., halu pikkus 25… 55 cm., lõhkumissilinder 16 t.

Palax KS45s on Ylistaro Terästakomo Oy uus halumasina mark professionaalseks kasutamiseks. KS45s- on kettsaega halumasin. Masin on eelkõige suunatud professionaalsetele kasutajatele ja töövõtjatele, kellel töödeldava puidu läbimõõt muutub palju.

Saetava halu maksimaalne pikkus on 55 cm ja paksus 43 cm. Masinal on täishüdrauliline Joystick-juhtimine, nii et töö on kerge ja lihtne. Uudisena masinast võib leida muudki. vedav puidu suruja ja puuhoidja, mis suunab saetud puud õiges asendis lõhestusrenni.

Palax KS 45s-masinal on tõhus 20 ” järkamissaag. Puidu lõhkumine käivitub automaatselt peale lõikuse väljalülitamist.

Masinal on uus patenteeritud kolmekiiruselinesilinder, mis teeb väiksemate puude tükeldamise kiirelt ja suurtele puudele piisab jõudu kuni 16 tonni ulatuses. 4,3 m pikk hüdrauliliselt vedav kõrvale pööratav konveier viib halud kottidesse või kasti.

Masin töötab hüdraulikaga ja selles ei ole kiilrihmasid.

KS 45s on saadaval rippes traktorikäitamisega (TR) või traktori-/elektri-käitamisega (TR / SM). Masinal on standardvarustuses hüdraulika kiirliitmikud,  välise palgiestakaadi jaoks. KS 45s-kettsael on hüdraulikaõli jahuti põhivarustuses.

Tehniline info (PDF)