Logset 10F GT

Logset 10F GT on üks kahest suurest metsaveotraktorist Logset’i tootevalikus. See muljetavaldav 18-tonnise kandejõuga masin on erakordselt vastupidav ja usaldusväärne ning mõeldud töötamiseks rasketesse oludesse ja pikkadeks vedudeks. Tänu kahekordsetele hüdrostaatilistele mootoritele on Logset 10F GT esimesel käigul kasutamisel väga lai kiirusvahemik, mistõttu sobib suurepäraselt pikkadeks vedudeks. 

220 kW (300 hobujõuline) diiselmootor koos hüdrostaatilise jõuülekandega tagab igas olukorras piisava võimsuse, et töötada suure tootlikkusega isegi rasketes tingimustes.

Logset TOC 2 juhtimissüsteemi ja AGCO Power’i diiselmootori edukas kombinatsioon teeb Logseti ilmselt kõige kütusesäästlikumaks metsaveotraktoriks. Seetõttu on Logset 10F GT on vastupidav ja erakordselt madalate ülalpidamiskuludega.

TEHNILISED ANDMED

MÕÕDUD  
Kaal, kg: 22 000
Kandevõime, kg 18 000
Laadimisala pikkus, m 5.4/6.2
MOOTOR  
Tüüp AGCO Power 74 LFTN, EU Stage V
Võimsus 1850 rpm , kW 214 (291 hp)
Vääne 1500 rpm, Nm  1 280
Diisli paak, l 248
AdBlue paak, l 27
   
JÕUÜLEKANNE  
Tüüp Elektrooniliselt kontrollitud hüdrostaatiline-mehaaniline jõuülekanne
Veojõud, kN 220
Käigukast 2 käiku
HÜDROSÜSTEEM  
Pump, cc 180
Surve, Mpa 21.5
Hüdroõlipaak, l 175
KABIIN  
Kontrollsüsteem TOC 2
Toitepinge 24 V
Turvakabiin  
REHVID 750/55-26.5
TÕSTUK Mesera 111
Tõstemoment, kNm 151
Tõsteulatus, m 7.2/7.8/8.5/9.1/10
Pöördpea 360°
LISAVARUSTUS  
Küsi täpsemat lisateavet lisavarustuse valikute kohta. Salongi sujuv vedrustus; hüdrauliliselt juhitav sahk; diiselkütteseade; rattaketid; veolindid (roomikud); LED töötuled

Vaata tootekataloogi

LOGSET tootja koduleht

Kirjeldus

LOGSET väljavedajaid iseloomustavad põhiomadused:

MOOTOR

Logset’i väljavedajate diiselmootorid on parim kombinatsioon madalast kütusekulust ja jõudlusest. Need on keskkonnasõbralikud ja vastavad lubatud emissiooni normidele.

VEOJÕUD

Hüdrostaatiline ülekanne koos NAF pöördvankritega annab parima tulemuse ka raskel maastikul. See on võimas, täpne ja usaldusväärne. 

JUHIKABIIN

Kabiinis on esmaklassiline mugavus ja takistusteta vaade nii sõidu kui ka laadimise ajal. Kabiinil on tõhus mürasummutus, suured aknad pakuvad suurepärast nähtavust kõigis suundades. Masinat on lihtne manööverdada, sest rattad on kabiinist hästi jälgitavad.

TÕSTUK

Mesera tõstukite üheks peamiseks eeliseks on spetsiaalselt väljavedajale kohandatud poomi geomeetria, mistõttu peale- ja mahalaadimine on mugav ja lihtne. Logset 10F GT jaoks on võimalik valida erinevaid tõstuki mudeleid, näiteks Mesera 111 tõstuk, mille tõsteulatus on 7,2 meetrist kuni 8,5 meetrini (151 kNm) või Mesera 122 tõstuk, tõsteulatusega 8,1 meetrist kuni 10 meetrini (155 kNm). Tõstukid on saadaval integreeritud voolikutega.

KOORMAALA

Tugev, reguleeritav ja vastupidav koormaala mahutab rohkem puitu kui kunagi varem, hõlpsasti saab laadida 3-meetriseid palke kahte virna. Masinal on hüdrauliliselt reguleeritav koormaruum pikkusega vahemikus 5,4 meetrit 6,2 meetrit.

KONTROLLI JA JUHTIMISSÜSTEEM TOC 2

Väljavedaja on varustatud kasutajasõbraliku TOC 2 juhtimissüsteemiga. Tänu juhtimissüsteemile saab masina operaator infot, mis võimadab masina töö sujuvamaks ja säästlikumaks muuta. Automaatne püsikiiruse regulaator võimaldab potentsiomeetriga lihtsalt kiirust kontrollida. Tõstukite juhtseadiseid saab kohandada igale operaatorile sobivalt, et tagada tõstuki kiire ja täpne kontroll.