Logset 12F GT

Logset 12F GT on Logset’i suurim metsaveotraktor suurte puidukoguste vedamiseks. Võimas 291 hj mootor ja suurendatud veojõud (250 kN) teevad Logset 12F GT-st efektiivse masina. 

TEHNILISED ANDMED

MÕÕDUD  
Kaal, kg: 24 000
Kandevõime, kg 20 000
Laadimisala pikkus, m 5.4/6.1
MOOTOR  
Tüüp AGCO Power 74 LFTN, EU Stage V
Võimsus 1850 rpm , kW 214 (291 hp)
Vääne 1500 rpm, Nm 1 280
Diisli paak, l 248
AdBlue paak, l 27
JÕUÜLEKANNE  
Tüüp Elektrooniliselt kontrollitud hüdrostaatiline-mehaaniline jõuülekanne
Veojõud, kN 250
Käigukast 2 käiku
HÜDROSÜSTEEM  
Pump, cc 180
Surve, Mpa 24
Hüdroõlipaak, l 175
KABIIN  
Kontrollsüsteem TOC 2
Toitepinge 24 V
Turvakabiin  
REHVID 780/50-28.5
TÕSTUK Mesera 142
Tõstemoment, kNm 178
Tõsteulatus, m 8.1/10
Pöördpea 360°
LISAVARUSTUS  
Küsi täpsemat teavet lisavarustuse valikute kohta. Salongi sujuv vedrustus; hüdrauliliselt juhitav sahk, diiselkütteseade, rattaketid, veolindid (roomikud), LED töötuled.

Vaata tootekataloogi

LOGSET tootja koduleht

Kirjeldus

LOGSET metsaveotraktoreid iseloomustavad põhiomadused

MOOTOR

LOGSET’i diiselmootorid on parim kombinatsioon madalast kütusekulust ja jõudlusest. Need on keskkonnasõbralikud ja vastavad lubatud emissiooni normidele.

VEOJÕUD

Hüdrostaatiline ülekanne koos NAF pöördvankritega annab parima tulemuse ka raskel maastikul. See on võimas, täpne ja usaldusväärne. 

JUHIKABIIN

Sõitmisel ja laadimisel pakub avar kabiin esmaklassilist mugavust ja taksitusteta väljavaadet.  Masinat on lihtne manööverdada, sest rattad on kabiinist hästi jälgitavad.

KRAANA

Mesera tõstukite üheks peamiseks eeliseks on spetsiaalselt väljavedajale kohandatud poomi geomeetria, mistõttu peale- ja mahalaadimine on mugav ja lihtne. Tõstuk Mesera 142 tõsteulatus võib ulatuda 8,1 meetrist kuni 10 meetrini ja arendada tõstejõudu 178 kNm.

KOORMAALA

Tugev, reguleeritav ja vastupidav koormaala mahutab rohkem puitu kui kunagi varem. Masinal on reguleeritav koormaala pikkus vahemikus 4,15 meetrit kuni 4,8 meetrit. Masinat on võimalik tellida pikendatud tagaraamiga, mis muudab laadimisala kuni 5 meetri pikkuseks.

KONTROLLI JA JUHTIMISSÜSTEEM TOC 2

Metsveotraktor on varustatud kasutajasõbraliku juhtimissüsteemiga – TOC 2. Tänu juhtimissüsteemile saab masina operaator infot, mis võimadab masina töö sujuvamaks ja säästlikumaks muuta. Tõstuki juhtseadiseid saab kohandada igale operaatorile sobivalt, et tagada kraana kiire ja täpne töö.

Logset 12F GT patenteeritud aeglustusassistent ja kaitsesüsteem (DeX) võimaldab masinal silmapaistvaid esitusi ka kõige raskemal maastikul.

DeX on intelligentne mootorpidurdusassistent mis kontrollib masinat olukordades, kus on vaja suuremat mootori pidurdusjõudu, näiteks sõites järsult alla allamäge ning ei ei paranda sellega ainult juhi turvalisust ja mugavust, vaid kaitseb ka mootorit ja ülekande komponente ülekoormuse eest suurendades sellega nende eluiga.