Logset 5HP GT

Logset 5HP GT on kuuerattaline võimsa mootoriga mitmekülgne harvester, mis oma väikeste mõõtmetega on eeskätt mõeldud harvendusraieks.

Masinaga on lihtne manööverdada ja tagumised 34-tollised rattad võimaldavad pingutuseta töötada erinevat tüüpi maastikel. Logset 5HP GT sobib hästi väikeste ja keskmise läbimõõtuga puude töötlemiseks.

Logset 5HP GT koos AGCO Power diiselmootoriga on  majanduslikult kõige ökonoomsem valik võrreldes teiste tootjate sama suurusklassi masinatega. Tänu suurepärasele mootori, hüdraulika ja uue Logset TOC-MD 2 kontrolli ja mõõtesusteemi kombinatsioonile töötab mootor kergemalt, mis väljendub selgelt masina väiksemas kütusekulus.

TEHNILISED ANDMED

MÕÕDUD  
Kaal, kg 15 000
MOOTOR  
Tüüp AGCO Power 74 AWF, EU Stage IV /EPA Tier 4 final
Võimsus 1900 rpm, kW 170 (230 hp)
Vääne, Nm 950
Diisli paak, l 520
AdBlue paak, l 27
JÕUÜLEKANNE  
Tüüp Elektrooniliselt kontrollitud hüdrostaatiline-mehaaniline jõuülekanne
Veojõud, kN 135
Käigukast 2 käiku
HÜDROSÜSTEEM  
Tootlikus 1000 rpm, l/min 190
Hüdroõlipaak, l 240
KABIIN  
Kontrollsüsteem TOC 2
Mõõteseade TOC-MD 2
Toitepinge 24 V
Turvakabiin Pöörav ja nivelleeruv
REHVID  
Ees 600/50-22.5
710/40-22.5
Taga 600/65-34
700/55-34
TÕSTUK Mesera 220H
Tõsteulatus, m 8.3/10/11
Tõstejõud, kNm 188
LANGETUSPEA  
Mudeli valikud TH45, TH55, TH 65
LISAVARUSTUS  
Küsi täpsemat teavet lisavarustuse valikute kohta.  

Vaata tootekataloogi

LOGSET tootja koduleht

Kirjeldus

Logset metsalangetustraktoreid iseloomustavad omadused

KÜTUSEPAAK

Kütusepaagi kogumaht on 520 liitrit, mis on suurem võrreldes teiste sama suurusklassi masinatega ning see suurendab masina tootlikkust sest tankida tuleb harvem. Kütusepaaki ja hüdraulikapaaki saab liigutada, kui on vaja teha hooldustöid hüdropumpadele.

KABIIN

Kabiinist avaneb suurepärane nahtavus igas suunas. Täiustatud töövalgustite kaitse kaitseb töötulesid ja kabiini katust veelgi paremini. Uus disain vähendab transpordikõrgust ja annab salongile silmatorkava ja elegantse profiili. Kabiini madal müratase on operaatori mugavuse võtmetegur.

KONTROLLISÜSTEEM TOC-MD 2

Logset enda TOC-MD2 mõõteseade maksimeerib tootmist ja on hõlpsalt navigeeritav ja kasutatav. Tehnoloogia on juba aastaid ennast igakülgselt tõestanud. Sellised funktsioonid nagu “kohanev söötmine” ja “kohanev lõikamisakna otsing” muudavad operaatori töö lihtsamaks ja masina produktiivsemaks.

TÕSTUK

Mesera tõstukid on optimaalse geomeetriaga. Logset 5HP GT-l on Mesera 221 H tõstuk, mille noolepikkust on võimalik valida 8,3 kuni 11 meetrini. See tõstuk on vastupidav, kiire ja töökindel.

MOOTOR

SCR-tehnoloogiaga võimsad Agco Power mootorid tagavad kõrge pöördemomendi ka madalatel mootori pööretel, pakkudes parimat kütusekulu omas klassis.

TRANSMISSIOON

Suured esirattad tagavad masina suurepärase stabiilsuse ja hea läbivuse.

HÜDRAULIKA

Saavutamaks kõrget tootlikkust ja suurepärast kütusekulu pakub Logset 5HP GT pakub õli vooluhulka 190 l / min mootori pööretel 1500 pööret minutis.

LANGETUSPEA

Logset TH langetuspead on suurema tootlikkuse võtmeks. Logset 5HP GT võib olla varustatud TH45, TH55 või TH65 langetuspeaga, olenevalt sellest, milline suurus vastab kõige paremini teie vajadustele.