Logset 6F GT

Logset 6F GT on kulutõhus metsaveotraktor palkide vedamiseks rasketes ja nõudlikes oludes. Logset TOC 2 juhtimissüsteemi ja AGCO Power’i diiselmootori edukas kombinatsioon teeb LOGSETi ilmselt kõige kütusesäästlikumaks metsaveotraktoriks. Kõik põhikomponendid ja mehaanilised osad on kavandatud töötamiseks ja kestmiseks karmides tingimustes, et saavutada masina pikk eluiga. 

TEHNILISED ANDMED

MÕÕDUD  
Kaal, kg: 17 000
Kandevõime, kg 14 000
Laadimisala pikkus, m 4,27/4,87
MOOTOR  
Tüüp AGCO Power 74 LFTN, Stage V
Võimsus 1850 rpm , kW 169 (230 hp)
Vääne 1500 rpm, Nm 1000
Diisli paak, l 188
AdBlue paak, l 27
JÕUÜLEKANNE  
Tüüp Elektrooniliselt kontrollitud hüdrostaatiline-mehaaniline jõuülekanne
Veojõud, kN 190
Käigukast 2 käiku
HÜDROSÜSTEEM  
Pump, cc 140
Surve, Mpa 21,5
Hüdroõlipaak, l 175
KABIIN  
Kontrollsüsteem TOC 2
Toitepinge 24 V
Turvakabiin  
REHVID Standard 710/45-26.5
Lisa valikus 800/40-26.5
TÕSTUK Mesera 91
Tõstemoment, kNm 125
Tõsteulatus, m 7.2/8.5/10
Pöördpea 360°
LISAVARUSTUS  
Küsi täpsemat teavet lisavarustuse valikute kohta. Salongi sujuv vedrustus; hüdrauliliselt juhitav sahk, diiselkütteseade, rattaketid, veolindid (roomikud), LED töötuled.

Vaata tootekataloogi

LOGSET tootja koduleht

Kirjeldus

LOGSET metsaveotraktoreid iseloomustavad põhiomadused

MOOTOR

LOGSET’i metsaveotraktorite diiselmootorid on parim kombinatsioon madalast kütusekulust ja jõudlusest. Need on keskkonnasõbralikud ja vastavad lubatud emissiooni normidele.

VEOJÕUD

Hüdrostaatiline ülekanne koos NAF pöördvankritega annab parima tulemuse ka raskel maastikul. See on võimas, täpne ja usaldusväärne. 

JUHIKABIIN

Sõitmisel ja laadimisel pakub avar kabiin esmaklassilist mugavust ja taksitusteta väljavaadet. Smooth Ride ehk sujuv vedrustus. Kabiinil on tõhus mürasummutus, suured aknad pakuvad suurepärast nähtavust kõigis suundades. Masinat on lihtne manööverdada, sest rattad on kabiinist hästi jälgitavad.

TÕSTUK

Mesera tõstukite üheks peamiseks eeliseks on spetsiaalselt väljavedajale kohandatud poomi geomeetria, mistõttu peale- ja mahalaadimine on mugav ja lihtne. Logset 6F GT jaoks on võimalik valida erinevaid tõstuki mudeleid, näiteks Mesera 91 (125 kNm) või 92 (130 kNm), tõsteulatusega 7,9 m kuni 10 m. Tõstukid on saadaval integreeritud voolikutega.

KOORMAALA

Tugev, reguleeritav ja vastupidav koormaala mahutab rohkem puitu kui kunagi varem. Koormaruum on reguleeritav vahemikus 4,27 meetrit kuni 4,87 meetrit.

KONTROLLI JA JUHTIMISSÜSTEEM TOC 2

Metsaveotraktor on varustatud kasutajasõbraliku juhtimissüsteemiga – TOC 2. Tänu juhtimissüsteemile saab masina operaator infot, mis võimadab masina töö sujuvamaks ja säästlikumaks muuta. Automaatne püsikiiruse regulaator võimaldab potentsiomeetriga lihtsalt kiirust kontrollida. Tõstuki juhtseadiseid saab kohandada igale operaatorile sobivalt, et tagada tõstuki kiire ja täpne töö.