Logset 8F GT

Logset 8F GT on võimas 15-tonnise kandevõimega metsaveotraktor lageraietele, säilitades oma parimad omadused ka nõudlikes ja rasketes tingimusetes. Võimas mootor ja tugev käiguosa – muljetavaldav võimsus isegi kõige halvemates tingimustes nagu pehme pinnas, järsk maastik või pikem vedu.

TEHNILISED ANDMED

MÕÕDUD  
Kaal, kg: 17 500
Kandevõime, kg 15 000
Laadimisala pikkus, m 4.64/5.24
MOOTOR  
Tüüp AGCO Power 74 LFTN, Stage V
Võimsus 1850 rpm , kW 190 (258 hp)
Vääne 1500 rpm, Nm 1130
Diisli paak, l 188
AdBlue paak, l 27
JÕUÜLEKANNE  
Tüüp Elektrooniliselt kontrollitud hüdrostaatiline-mehaaniline jõuülekanne
Veojõud, kN 190
Käigukast 2 käiku
HÜDROSÜSTEEM  
Pump, cc Standard 140 / Valikul 180
Surve, Mpa 21.5
Hüdroõlipaak, l 175
KABIIN  
Kontrollsüsteem TOC 2
Toitepinge 24 V
Turvakabiin  
REHVID 710/45-26.5
TÕSTUK Mesera 91
Tõstemoment, kNm 125
Tõsteulatus, m 7.2/8.5/10
Pöördpea 360°
LISAVARUSTUS  
Küsi täpsemat teavet lisavarustuse valikute kohta.

Hüdrauliliselt juhitav sahk, diiselkütteseade, rattaketid, veolindid (roomikud), LED töötuled, Smooth Ride vedrustus

Vaata tootekataloogi

LOGSET tootja koduleht

Kirjeldus

LOGSET väljavedajaid iseloomustavad põhiomadused

MOOTOR

LOGSET’i metsaveotraktorite diiselmootorid on parim kombinatsioon madalast kütusekulust ja jõudlusest. Need on keskkonnasõbralikud ja vastavad lubatud emissiooni normidele.

VEOJÕUD

Hüdrostaatiline ülekanne koos NAF pöördvankritega annab parima tulemuse ka raskel maastikul. See on võimas, täpne ja usaldusväärne. 

JUHIKABIIN

Kabiinis on esmaklassiline mugavus ja takistusteta vaade nii sõidu kui ka laadimise ajal. Smooth Ride ehk sujuv vedrustus. Kabiinil on tõhus mürasummutus, suured aknad pakuvad suurepärast nähtavust kõigis suundades. Masinat on lihtne manööverdada, sest rattad on kabiinist hästi jälgitavad.

TÕSTUK

Mesera tõstukite üheks peamiseks eeliseks on spetsiaalselt väljavedajale kohandatud poomi geomeetria, mistõttu peale- ja mahalaadimine on mugav ja lihtne. Logset 8F GT jaoks on võimalik valida erinevaid kraana mudeleid, näiteks Mesera 91 (125 kNm) või 92 (130 kNm), tõsteulatusega 7,9 m kuni 10 m kaugusele. Kraanad on saadaval integreeritud voolikutega.

KOORMAALA

Tugev, reguleeritav ja vastupidav koormaala mahutab rohkem puitu kui kunagi varem. Masinal on reguleeritav koormaruum pikkusega vahemikus 4,64 meetrit 5,24 meetrit. 8F-le saab hõlpsasti laadida kaks virna 3-meetriseid palke.

KONTROLLI JA JUHTIMISSÜSTEEM TOC 2

Väljavedaja on varustatud kasutajasõbraliku TOC 2 juhtimissüsteemiga. Tänu juhtimissüsteemile saab masina operaator infot, mis võimadab masina töö sujuvamaks ja säästlikumaks muuta. Automaatne püsikiiruse regulaator võimaldab potentsiomeetriga lihtsalt kiirust kontrollida. Tõstuki juhtseadiseid saab kohandada igale operaatorile sobivalt, et tagada tõstuki kiire ja täpne kontroll.