Palgialused PALAX

Kerge palgialus Palax Log

Kerged Palax Log palgialused Palax C700 Combi , D 360 ja C 750 ERGO seadmete jaoks. Aluse võib varustada hüdraulilise etteanderullikuga, mis hõlbustab pikkade puutüvede käsitsemist. Maht umbes 4–6 ruumimeetrit   

Palax Midi-palgialus

Tugev palgialus  „ Midi “ on varustatud hüdraulilise kettetteandega ja pöörlevate puidu aplikaatoritega. Baasmudelil on kaks 3 meetrit pikka kettkandurit ja kaks puitu pikisuunas halumasinasse sissesöötvat hüdraulilist sööterulli ning üks vabalt pöörlev rull.

Lisavarustusena saab kolmanda kettkanduri ning 1 hüdraulilise etteanderulliku vabalt pöörlevate rulli asemele. Laua laiust saab reguleerida vahemikus  1,7 – 2,3 meetrit.

Palax Mega palgialus

Palgialus on varustatud hüdrauliliste veokettidega töötava etteandega  ja astmelise sööturiga. Veoketid asetsevad 4 m. taladel. Ketid võivad liikuda nii edasi- kui ka tagasisuunas. Maht umbes 10 – 12 ruumimeetrit. 4 hüdraulilist etteanderullikut suunavad palgid halumasina sissesöötelindile. Palax Mega on parim paariline suurimatele halumasinatele ( C900 ja C1000 )