Puiduhakkur Junkkari HJ 262

HJ 262

Max puidu läbimõõt 26 cm, tootlikus 7 – 30 m3/h, vajalik traktori tootlikus  55 – 125 hj.

Saadaval ka tõstukiga etteandega mudelid. See otsesöötega hakkur 26 cm läbimõõduga puidu jaoks. Hakkur sobib hästi bio-, puiste- ja energiahakke valmistamiseks. Otseetteandega hakkuri esmaklassikaline hakkekvaliteet sobib eriti hästi koldekasutuseks, sest hakkur lõikab puitu ristisuunas.

Eelkäija HJ261 mudeliga võrreldes on suurimaks muudatuseks uus optimaalse asukohaga sööteava, mis võimaldab veelgi parandada hakke kvaliteeti. Lisaks üldisele lõikeketta läbimõõdu suurenemisele on suurenenud ka terade pikkus

HJ 262 on saadaval  G –  käsitsietteandega koos kahe hüdraulilise etteanderulliga ja GT – mudel milles on suletud hüdraulikasüsteem. Käituse saab see traktori jõuvõtuvõllilt. HJ 262 hakkur nagu ka HJ250 mudelile saab paigaldada tõstukiga puidu etteandeseadmed, mille hulka kuuluvad vastupidavam etteandekolu, no – sterss kontroller, ning etteande- ja puhkurtoru elektriline juhtimine.

HJ 262 kasutavad metsaomanikud, kellele on tähtis hakke kvaliteet ja vajavad hakkurit millese saab materjali sissesööta hüdraulilise tõstuki abil.

  • Puu maksimumläbimõõt 26 cm
  • Hakke pikkust saab reguleerida vahemikus 3 – 20 mm.
  • Vajalik traktori võimsus on 55 – 125 hj
  • Lõiketerasid 4 tk.
  • Kaal G – mudelil 870 kg ja GT  – mudelil 920 kg

Lisavarustusena võimalik saada no – stress pöörete lugeja, mis piirab etteannet juhul kui lõikeketta pöörded langevad ja hakke puhuritoru pikenduse.

Tootekataloog (PDF)