Halumasin PALAX C900.2

C900.2 VÕIMAS HALUMASIN KÕVADEKS TÖÖDEKS

Uue põlvkonna Palax C900.2 on intensiivseks profikasutuseks ja nõudlikesse oludesse sobiv, ketassaega varustatud halumasin

Uue võimsa masina puhul on asetatud rõhk praktilisusele, unustamata sealjuures välimust. Töö muudab sujuvaks ja mugavaks operaatori pikkuse järgi reguleeritav juhtpaneel. Puude lõhkumine ei tee enam luid liikmeid valusks!

Seadmel Palax C900.2 on erakordselt kiire 900 mm kõvasulammetallist hammastega saeketas. Lisaks väsimatule terale reguleerib lõhkumispikkust patenteeritud Palax Optimi. Koos automaatse kiirliikumisventiiliga ja ” PowerSpeed” silindriga muudab see puulõhkumise võrreldamatult kiireks.

Masinal on hüdrauliline palgitugi ja väljaveokonveier, mille kiirust on võimalik reguleerida. Masinal on kiirliidesed Palax palgialuse jaoks. Täishüdrauliline juhtimine, tugev etteandekonveier ning 4,3 m., pikkune eemalduskonveier muudavad puulõhkumise tõhusaks ja lihtsaks.

Tehnilised andmed (PDF)

Uue põlvkonna Palax C900 on intensiivseks profikasutuseks ja nõudlikesse oludesse sobiv, ketassaega varustatud halumasin.

  • Palgi läbimõõt 37 cm.,
  • lõhkumissilinder ” PowerSpeed” 10 t.,
  • Kõvasulamhambaga saeketas 900 mm.
  • Täishüdrauliline juhtimine.