Halumasin PALAX D360

Palax D 360 on üks meie kõige populaarseimaid halumasinaid.

Palax D360 0n suurepärane valik eriti siis, kui lõhutavate puude läbimõõt on väga erinev. Uuendatud D360 max palgi läbimõõt on 36 cm., lõhestusjõud 6 t. või 9 t. Halu pikkus 25 – 60 cm. Lõikeorganiks 15″ kettsaag.

Ta on varustatud 15“ kettsaega, millega järgatava puu maksimaalne läbimõõt on 36 cm. Standardvarustus sisaldab 2,2 m pikkust ja 0,2 m laiust etteandekonveierit ja  4,3 m pikkust pööratavat ja kokkuvolditavat väljalaadimiskonveierit, samuti saeketi automaatse määrimise seadet, mis määrib saeketi saagimise ajal ühtlaselt.

Saeketi õlitamiseks kasutatakse eraldi õlipaaki ( 2 l ). Põhivarustusse kuulub ka APV – lõhkumissilindri kiiruse reguleerimise automaatklapp. Seade on optimaalne valik juhul, kui töödeldavate küttepuude läbimõõt suures ulatuses varieerub ja seadet ei kasutata suurte mahtude töötlemiseks.

Suurim lõikeläbimõõt on 36 cm ning paku pikkus alates 25 kuni 60 cm. Tänu kokkupööratavale konveierile mahub seade väiksesse ruumi. Seade on 2,85 m lai, 2,4 m kõrge ja 0,95 m sügav. Seadme töölepanek on lihtne ja kiire. Seade tarnitakse alati kompleksena

Mudelivalikus on kolm versiooni

  •  Palax D360 ERGO
  • Palax D360 PRO
  • Palax D360 PRO+

Erinevad nad juhtimise poolest. Ergo on mehhaaniliselt juhitav ja PRO ning PRO+ hüdrauliliselt. Ergot ja PRO on võimalik valida erinevat lõhkumissilindrit 6 t. ja 9 t. Pro+ 9 t PowerSpeed.

Käitamise poolest on võimalik valida kahte versiooni:

  • TR – traktori abil käitav
  • TR/ SM – traktoriga või 7,5 kW elektrimootoriga käitav

Tehniline info (PDF)